TK Boltuka

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Naše akce Výpravy Podzimky 26.-30.10. 2007

Podzimky 26.-30.10. 2007

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Letošní Podzimky se už tradičně konaly na Mášovně u Čtveráků (pro ty, kdo snad neví, kdo jsou Čtveráci, podotýkám, že je to spřátelený oddíl s Českých Budějovic).

Jména účastníků budu muset trochu lovit v paměti a na společné fotce, snad čtenáři odpustí. Pokud jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám a zároveň prosím, aby se přihlásil, bude doplněn. Takže asi takhle (seznam lidí podle společného : Týna, Kája, Ferda, Brába, Honzík, Dejv, Míšař, Bára, Sára, Kuba, Zuzka, Míra, Šárka, Michal, Denisa, Véna, Tomče a Karča, od Čtveráků Mot, Zvonek, Bystro, Martin, Lečo, ňáký děti (snad Tragéd, Nebojska, Kufřík a Markétka), Kanada, a pak možná Elvis, jednoduše ten, co fotil.

Program měli na starosti Mot, Zvonek, Tomče, Véna, Denisa a Karča. Počasí nám bohužel moc nenahrávalo, všude totiž ležel buďto sníh, nebo bahno. Děti se bavily hlavně samy a hlavně tím, že dělaly neskutečný bordel na marodce (tedy aspoň ty čtverácké). Během Podzimek jsme udělali pár procházek, koukli jsme se i do Leopoldova.

V neděli jsme se znovu vydali do Leopoldova, tentokrát ale s batohy. Busem jsme dojeli do Budějovic a pak vlakem na Hlavák.