TK Boltuka

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Naše akce Výpravy Becheche 13. – 15. 12. 2019

Becheche 13. – 15. 12. 2019

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Už potřetí nás Becheche zavedlo do krásné krajiny Krkonoš, tedy do boudy kousek od Strážného. Prvním dobrodružstvím byla už samotná cesta, která znamená 2 přestupy, narvaný vlak a ještě kus cesty pěšky a autem.

Tématem letošní výpravy byly Vánoce v cizích zemích, proto jsme si během sobotní procházky postavili několik živých Betlémů a bojovali o věž z koulí. Po obědě a poledňáku se šlo blbnout ven do sněhu a hrát další veselé hry. Odpoledne patřilo již tradičně vyrábění ozdobiček na stromeček a chlebíčkové manufaktuře. Potom mohli zájemci ještě jednou vyrazit ven a některé jsme naháněli zpátky domů opravdu obtížně. Po večeři, ke které byly luxusní řízky (díky, holky, za smažení) a bramborový salát, následovalo vánoční hraní na kytaru a dlouho očekávaná nadílka. Když si všichni dosyta vyhráli s novými dárečky a nacpali se cukrovím a chlebíčky, šlo se spát.

V neděli nás čekalo už jen pár her uvnitř, dobalení a úklid. Na cestu se tradičně vyrazilo po několika skupinkách a nechyběla ani čokoláda z automatu na nádraží ve Vrchlabí. Potom už jen dlouhá cesta vlakem, rozloučení na Hlaváku a hurá domů.

Byli tam: Ježek, Karča (od soboty), Vojta, Vašek, Manka, Kubík, Brába, Klárka, Šimon, Majda, Julča, Kuba, Domča, Viky, Vali, Háta, Ela, Justin, Adelina, Verča, David, Anička, Zuzka, Bára, Šárka Šimůnková, Siréna, Kubajz, Lucka, a Terka.