TK Boltuka

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Naše akce Výpravy Dejmov 16. - 18. 9. 2016

Dejmov 16. - 18. 9. 2016

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Letošní první výprava nás zavedla do táborové kuchyně na Dejmov, kde přes léto táboří bývalé skautky. Vašek, Manka, Cipísek, Budulínek, Jirka, Siréna, Kabajz a Kubík se sešli v pátek na autobusáku na Knížecí, Ježek s Majdou, Zdendou, Verunkou, Davidem a Daisy dorazil, podobně jako Brába, rovnou na místo. Z dejmovských byl přítomen Jindra, který nám všechno ukázal a zdržel se až do sobotního odpoledne. Večer se sedělo a hrálo u ohně u hrobníka.

V sobotu byl na programu výlet na Zvíkov. Po cestě jsme nabrali Karču a pokračovali až na hrad. Tam jsme si prošli všechny místnosti a vyhlídky, nasvačili se a pokračovali dál. Po cestě začalo (zase) pršet, tak jsme se stavili na čaj v místním pivovaru. Ve zbytku cesty nás chytil ještě jeden slejvák, takže jsme si udělali pauzičku v budce na zastávce a zahráli si slovní fotbal. Po návratu do boudy jsme se převlékli do suchého a pochutnali si na polévce. Po poledňáku jsme chvíli hráli hry okolo stolu a protože se mezitím udělalo docela hezky, zvládli jsme nakonec i pár her venku. Po večeři Vašek vytáhl kytaru a hrálo se a zpívalo.

V neděli dopoledne jsme nejprve vyrazili na procházku po okolí, během které jsme si zahráli různé hry. Pak nás čekal úklid boudy, oběd, dobalení a vyhlášení bodování. Potom jsme vyrazili na zastávku a přes Písek dojeli až na Knížecí, kde si rodiče rozebrali děti a tím se letošní zářijová výprava uzavřela.