TK Boltuka

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Naše akce Výpravy Becheche 2010

Becheche 2010

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Letošní Becheche se konalo u  Jíti na chalupě v Ondřejově. Páteční večer jsme hlavně topili, večeřeli a hráli veselé hry v jedné z mnoha místností.

V sobotu jsme vyrazili na výlet do Hrusic, kde jsme měli v plánu zajít do památníku Josefa Lady. Cesta byla docela dobrá, ale na dvou ze tří rozcestí jsme špatně odbočili, každopádně do cíle jsme došli živí a včas. Prohlídka památníku nás poněkud zklamala, tak jsme se přesunuli do hospody, kde jsme si dali oběd. Mezitím dorazil Kuba a Kubík, což znamenalo větší počet aut a tedy rychlejší přesun zpět do Ondřejova. Tam jsme vyráběli ozdoby z korálků a chystali se na večer. Někdy v té době přijel Šikula. „Večer“ začal poměrně brzy, protože Ježcí a Míra museli odjet. Po večeři následovala nadílka a pak předvedení vánočního příběhu v podání různě seskupených dětí. Po nadílce pokračovala večeře, pak večeře a potom noční hra, kdy děti běhaly po městě a sháněly Ladovy obrázky.

V neděli se hlavně uklízelo, poté následoval oběd a několik posledních her. Pak jsme se rozloučili a vyrazili na autobusovou zastávku. Cestou se nic zajímavého nestalo.

Na Becheche byli: Zuzka, Míra, Kuba, Michal, Šárka, Buclinka, Jenda, Matěj, Kajda, Kubík, Kuba, Ježek, Vojta, Zdenda, Majda, Jíťa, Míša a Seznam.

Pár fotek naleznete v sekci FotogalerieMrkající