TK Boltuka

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Naše akce Tábory LT Novohradské hory 1996

LT Novohradské hory 1996

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Železnice Boston - Seatle
(28.6.)1.7. -.21.7.96

Ve dnech 1. - 21.7.96´ se uskutečnil další z řady táborů, nutno říct, že za velmi chabé podpory (něčeho co si říká) POČASÍ, nebo alespoň aprílového odstínu pravé (zřejměopilé) nohy toho "Počasí".

Tábor však začal pro několik stavebníků již v den vysvědčení 28.6.96. A tak jsme vyložili, postavili kuchyň, stany, hřiště, týpka a veledůležité záchody.
Prvního jsme očekávali děti až ve tři hodiny a ty potvory se začaly trousit v několika vlnách již ve 12:30 a tak mohli krátce pozorovat výrobu stanu (ten pak furt padal).

 

Celotáborová hra made in Roki byla tentokrát o železničářích, aneb stavěli jsme železnici Boston - Seatle. A tak jsme procházeli nástrahami divokého západu. Sváděli boje s indiány (a počasím), stavěli koleje, hráli v casinu, stavěli koleje, těžili a rýžovali zlato, stavěli koleje.
A když jsme ty koleje konečně postavili, tak jsme po nich vozili peníze a zboží (čím tiší a maskovanější mašinka, tím lépe). Nakonec jsme se ještě utkali v Ringu, Vybíjené, Itálii a nezávisle na místě výskytu ve fotbale.