TK Boltuka

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Aktuality Informace pro nový členy (nebo zvědavé zájemce)

Informace pro nový členy (nebo zvědavé zájemce)

Email Tisk PDF

Přemýšlíte, zda vyrazit k nám do oddílu? Následující řádky jsou určeny pro všechny děti a rodiče, kteří se rozhodují, zda je tábornický oddíl to pravé.

Jak velké děti oddíl přijímá?

Ideální je, aby dítě umělo číst a psát, ale přijít může i prvňáček. V současné době do oddílu chodí děti mezi 1. a 6. třídou ZŠ.

Co se děje na schůzkách?

Schůzky se konají každou středu mezi 16:30 a 18:00. Na schůzkách seznamujeme děti s různými tábornickými dovednostmi, které se jim hodí na výpravách do přírody a na táboře. Je to například orientace v mapě, poskytování první pomoci, práce se dřevem, uzlování, šifrování, poznávání přírody a pohyb v terénu. Dále s dětmi hrajeme hry na procvičení nových dovedností, rozvoj spolupráce a komunikace, nechybí ani pohybové aktivity, deskovky a vyrábění. Čas od času vyrážíme na výstavy, do divadla nebo na hřiště. 


Co s sebou na schůzku?

Kromě přezůvek nepotřebujete téměř nic. Hodí se blok a tužka, ale není problém půjčit si je na místě. V klubovně je k dispozici i pití a kelímky.

Klubovna se nachází v ulici Žukovského na sídlišti Dědina. Je v prvním paneláku vedle pošty v nejspodnějším vchodě. Na okně je nápis BOLTUKA.

Můžu přijít jenom na zkoušku?

Ano, není problém přijít se na schůzku podívat a potom se rozhodnout. 

Kolik to stojí?

V minulém roce platili členové oddílu příspěvek 200 Kč na rok, výše pro nový rok bude upřesněna během podzimu. Výpravy stojí okolo 300 Kč za víkend podle toho, na jak dlouho a kam se jede.

 

Máte-li další dotazy, kontaktujte hlavního vedoucího Pavla Ježka na emailu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo přijďte přímo na schůzku.