TK Boltuka

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Aktuality BECHECHE 2014

BECHECHE 2014

Email Tisk PDF

Letošní vánoční výpravu strávíme na malém statku Blatiny ve středních Čechách. Čekají nás hry uvnitř i venku, procházka a v sobotu samozřejmě slavnostní nadílka.

Sraz: sobota 13.12. v 8:00 na Hlavním nádraží vedle vchodu do Luxoru (v pravé části odbavovací haly při pohledu z parku), odjezd v 8:33

Návrat: neděle 14.12. v 17:30 zase na Hlavák

Cena: 250 Kč

S sebou: spacák, karimatka, přezůvky, papír a tužku, teplé oblečení, myčnosti, hrneček, lžíci, cukroví a/nebo pomazánku na sobotní večer, zabalený univerzální dárek (příjemce se vylosuje na místě), dárečky pro kamarády (chcete-li), svačinu an cestu (začínáme sobotním obědem)

Kapacita je omezená, takže se hlašte co nejdřív (nejpozději ale ve středu 3.12.) Karče (728369900 nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ). Myslím to vážně, hlaste se Karče, ne komukoliv z vedoucích! Přednost mají děti, které pravidelně chodí na schůzky, zbytek podle hesla „kdo dřív přijde, ten dřív mele.“

DŮLEŽITÉ: Budeme ubytovaní na statku, kde bude plno zvířátek, takže pokud máte alergii na chlupy/psy/kočky, včas se ozvěte, ať se domluvíme, co s vámi.

PRO RÁDCE: Vedoucí a rádcové jedou už v pátek večer, v tom případě sraz na Hlaváku v 6, s sebou páteční večeři a sobotní snídani a budete to mít o 70 Kč dražší.