TK Boltuka

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Aktuality Informace pro nové členy (nebo zvědavé zájemce)

Informace pro nové členy (nebo zvědavé zájemce)

Email Tisk PDF

Přemýšlíte, zda vyrazit k nám do oddílu? Následující řádky jsou určeny pro všechny děti a rodiče, kteří se rozhodují, zda je tábornický oddíl to pravé.

Jak velké děti oddíl přijímá?

Ideální je, aby dítě umělo číst a psát, ale přijít může i prvňáček. V současné době do oddílu chodí děti mezi 2. a 6. třídou ZŠ.

Co se děje na schůzkách? 

Schůzky se konají každý týden mezi 16:30 a 18:00. Na schůzkách seznamujeme děti s různými tábornickými dovednostmi, které se jim hodí na výpravách do přírody a na táboře. Je to například orientace v mapě, poskytování první pomoci, práce se dřevem, uzlování, šifrování... Dále hrajeme plno her, při kterých si děti buďto procvičují, co se naučily, nebo se prostě jenom baví. Program je doplněn ručními pracemi nebo deskovkami. 

Co s sebou na schůzku?

Kromě přezůvek nepotřebujete téměř nic. Hodí se blok a tužka, ale není problém půjčit si je na místě. V klubovně je k dispozici i pití a kelímky.

Klubovna se nachází v ulici Žukovského na sídlišti Dědina. Je v prvním paneláku vedle pošty v nejspodnějším vchodě. Na okně je nápis BOLTUKA.

Můžu přijít jenom na zkoušku?

Ano, není problém přijít se na schůzku podívat a potom se rozhodnout.

Kolik to stojí?

Členové oddílu platí členský příspěvek 200 Kč na rok. Výpravy stojí okolo 300 Kč podle toho, na jak dlouho a kam se jede.

 

Máte-li další dotazy, kontaktujte hlavního vedoucího Pavla Ježka na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo přijďte přímo na schůzku.